“Jorge Jesus derbiyi kaybederse gidecek”

Şampiyonluğu Galatasaray’a kaptıran Fenerbahçe, moralsiz bir şekilde derbiye hazırlandı. İdmanlardaki istek ve heyecan dibe vururken oyuncular daha çok Türkiye Kupası finalini düşünüyordu.


Sabah Gazetesi’nin haberine göre;ikinci derbi maçını kazanmak isteyen Jesus, oyuncularını günlerdir bu maça hazırlamak için uğraşıyor. Portekizli hoca, “Derbiyi kazanalım, daha kötü bir senaryo da yaşanmasın, galibiyetle bitirelim” dedi


Takımdaki birçok oyuncunun geleceği henüz belli değilken psikolojik olarak zor şartlarda derbiye hazırlanıldı.Teknik heyet motivasyon için yoğun çaba sarfetti.


Arda Güler’in formu büyük takdir alıyor. Takımdaki en efektif isim olan yıldız oyuncu, maça yine 11’de başlayacak. Kadroda büyük bir sürpriz olması öngörülmezken yine 4’lü savunma ile Fenerbahçe’nin sahada olması bekleniyor.


Fenerbahçe’de 3 eksik var… Altay Bayındır iyileşti fakat kadroda olmayacak. Osayi Samuel ile Lincoln’ün de sakatlıkları sürüyor. Derbide forma giyemeyecekler.


Derbileri kaybeden Jorge Jesus bugün de kötü bir sonuç alırsa yüzde 90 yollar ayrılacak. Hoca adayları içine Lucescu da girdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir